Ogólny      2020-05-16 09:25:28

Stacja Kontroli Pojazdów cały czas pracuje!

Mimo iż nasza szkoła, podobnie jak wszystkie inne, jest zamknięta z powodu koronawirusa wciąż prowadzi swą działalność Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów znajdująca się
w budynku warsztatów szkolnych. Dokonywane są tu przeglądy techniczne oraz naprawy, które obejmują pojazdy do 3,5 t (nie tylko samochody, w tym z napędem na cztery koła, ale także motocykle, motorowery i ciągniki). Prowadzona jest również kontrola opryskiwaczy.

Nasza stacja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Pracują w niej doświadczeni diagności, którzy zapewniają fachową obsługę i zawsze służą swoją pomocą. Stacja posiada 2 linie diagnostyczne: rolkową oraz płytową linię HEKA 4 x 4 (oddaną do użytku w 2019 r.), która swą nowoczesnością i możliwościami znacznie wzbogaca ofertę usług wykonywanych przez stację.

Nasi klienci mogą skorzystać z działań promocyjnych - w tej chwili zapewniamy bezpłatną diagnozę elektroniki samochodowej przy każdym przeglądzie na urządzeniu KTS560 firmy Bosch (jest to jedna z bardziej nowoczesnych odmian tego sprzętu). Gwarantujemy również możliwość powiadomienia klienta o terminie następnego przeglądu.

Serdecznie zapraszamy do naszej stacji. Zadbamy o stan techniczny Twojego pojazdu
a w konsekwencji o Twoje bezpieczeństwo. Pamiętaj, że korzystając z naszych usług, wspierasz edukację młodzieży.

ADRES I KONTAKT:

im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej w Ostrzeszowie