Turystyka      2014-02-18 21:16:37

Wielkopolska Lekcja Geografii

W dniu 13 marca 2014 r. będzie miała miejsce II Wielkopolska Lekcja Geografii organizowana przez nasza szkołę.

W tym roku gościć będą u nas ponownie przedstawiciele świata nauki związani z turystyką i jednocześnie pasjonaci dalekich podróży: Pan dr Tomasz Brańka i Pani dr Beata Kaczor. Zaprosiliśmy także nietuzinkowe osobistości ze świata podróżników tj. Pana Roberta Maciąga i Pana Michała Pieca.
Gwoździem programu będzie jednak transmisja na żywo z Polskiej Stacji Polarnej Hornsund na Spitsbergenie i spotkanie z Panią dr Magdaleną Puczko - pracownikiem Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie zaangażowanej w badania naukowe zarówno w Arktyce jak i na Antarktydzie.
Szczegółów odnośnie przebiegu lekcji proszę szukać w najbliższym czasie na szkolnych korytarzach, gdzie znajdą się stosowne plakaty i ogłoszenia.

Renata Kubiaczyk

Opracowanie: archiwum